Bitcoin Cash Consolidates Above $250 Support for Resumption of Upside Momentum

Bitcoin Cash doznał niepowodzenia, ponieważ nabywcy próbowali wcisnąć ceny powyżej 260 dolarów oporu. Dziś moneta spadła do 243 dolarów, ale w momencie pisania jest w obrocie powyżej 253 dolarów wysokości.

Pomimo załamania, moneta szybko odzyskała wartość powyżej 250 dolarów oporu. BCH jest na dobrej drodze, ponieważ cena jest powyżej SMA, co sugeruje, że moneta powróci do świeżej tendencji wzrostowej na plusie. Gdy nabywcy przekonująco przełamią opór 260 dolarów, BCH osiągnie poziom powyżej 280 dolarów.

Pęd będzie się rozszerzał do 300 dolarów wysokości. Niemniej jednak kupujący muszą podtrzymać byczy pęd powyżej 250 dolarów, aby wznowić trend wzrostowy. Z drugiej strony, jeśli niedźwiedzie złamią się poniżej 250 dolarów wsparcia, presja sprzedaży zostanie wznowiona. Tendencja spadkowa będzie się rozszerzać do najniższych poziomów 243 lub 238 dolarów. W międzyczasie, BCH waha się powyżej 250 dolarów wsparcia, ponieważ byki i niedźwiedzie nie są zdecydowane co do kierunku rozwoju rynku.

Odczyt wskaźnika Bitcoin Cash

Bitcoin Superstar Cash jest nadal powyżej zakresu 80% dziennego stochastyka. Oznacza to, że moneta znajduje się w regionie wykupionym. Na tym poziomie cenowym prawdopodobnie pojawią się sprzedawcy, którzy będą spychać ceny w dół. Jednak na rynku, na którym panuje trend, warunki wykupu mogą się nie utrzymywać, ponieważ cena zaczyna rosnąć. Moneta prawdopodobnie wzrośnie, ponieważ słupki cenowe znajdują się powyżej SMA.

Kluczowe strefy oporu: 440 USD, 480 USD, 520 USD
Kluczowe Strefy Wsparcia: $200, $160, $120

Jaki jest następny ruch dla Bitcoin Cash?

Krypto waha się powyżej poziomu wsparcia 250 dolarów. Cena będzie nadal spadać, jeśli wsparcie zostanie złamane. Przy dzisiejszej tendencji spadkowej, korpus świecy testował 61,8% poziom retrakcji Fibonacciego. Oznacza to, że rynek będzie nadal spadał do poziomu 1,618 Fibonacciego. Jest to najniższy poziom wynoszący 230 dolarów.